Affilmanager

Top 10 míst, kde dělat affiliate

Co funguje a jak získat co nejvíce konverzí?

Tady je TOP 10 tipů, které jako začínající affiliate partner zvažte a zkuste zrealizovat.

 1. Propagujte partnerské eshopy na sociálních sítích jako je Instagram, Youtube, Pinterest nebo Facebook, vhodné jsou zejména tématické skupiny, stránky ale i vlastní profil, pokud máte dost přátel, které zajímá téma propagovaného eshopu. 
 2. Pokud při svém podnikání máte nasbírané kontakty na své zákazníky a uznáte za vhodné, že by se jim mohlo zboží na partnerském eshopu líbit, pošlete jim nějaké tipy. Pozor ale, abyste od nich měli svolení k zasílání komerčních sdělení. Nespamujte.
 3. Na své stránky vložte na vhodná místa propagační bannery partnerského eshopu.
 4. Doporučujte partnera na svých osobních stránkách a blogu. Využijte sílu osobního doporučení. Pište vlastní zkušenosti. 
 5. Můžete také nakupovat články na jiných webech nebo blozích (například přes Placla) nebo je vyměňujte s ostatními blogery za zveřejnění na vašem webu.
 6. Vytvořte si srovnávač produktů nebo služeb a zakomponujte do něj produkty a služba partnera. Může jít o srovnávač v rámci vašich stávajících projektů, nebo o samostatný projekt.
 7. Dělejte testy jednotlivých výrobků a služeb. Doporučte ty dobré.
 8. Dobře fungují věrnostní systémy, kde nabízíte odměnu za to, že někdo nakoupí u partnera „přes vás“. Udělejte si tak vlastní “cashback”.
 9. Zkuste Cause Related Marketing a propagujte, že nákupem přes vás zákazník podpoří určitou neziskovku nebo konkrétní lidi v nouzi.
 10. Vytvořte speciální webové stránky či substránky propagující partnera.

Určitě se nemusíte snažit realizovat všech deset bodů. Najděte si ten, který dokážete začít co nejjednodušeji a nejrychleji realizovat. Pak se zamyslete, které další body můžete v rámci své činnosti využít ve svůj prospěch.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Mediatoring.com s.r.o.
  Nádražní 385/34
  702 00 Ostrava
  IČ: 04954025 • DIČ: CZ04954025 • Spol. je registrována u Krajského soudu v Ostravě pod zn. C 74487
  Tvorba webových stránek: Webklient